Preview Mode Links will not work in preview mode

Lužifčák podcast

Lužina neznáša internet a Žifčák akúkoľvek prácu. Preto je len logické, že sa títo dvaja spojili a prinášajú vám svoj podcast, ktorý si pozriete online a je za ním kus roboty.

Dec 31, 2019

Silvestrovský špeciál! V tejto epizóde sa stane niečo nečakané! Pozvali sme si totiž hosťa, ktorý tu už raz bol. Ale kedže bol prvý a skúšobný, sľúbili sme mu aj normálnu epizódu. A teraz sa to stalo vážení! Silvestrovský špeciál s Joe Trendym je na svete! Užívajte s láskou a porozumením.


Dec 24, 2019

Vianočný spektákl darčekového typu!! Shrey aka náš vianočný imigrant! Shrey je pôvodne z Košíc a ešte pôvodnejšie z Indie. Je to fasa chalaň, ktorý rozvíril vody slovenskej gastroscény. A tak ho spoznal Kubo. Gabovi proste odpovedal na inzerát. Nechápete? A že čo to má s Vianocami? Uvidíte, že...


Dec 18, 2019

Krumplíky, nech sa páči, tu máte dlhoočakávanú epizódu. Našim tajomným hosťom je tentokrát náš pán učiteľ Miro Kasprzyk. Miro je mím, nemím, pedagóg,spisovateľ, zbojník, tatko príroda ale aj šaško stredovekého typu. A hlavne je to super človek. Ste super deti, ľúbime vás. A kupujte merch!...


Dec 4, 2019

Deti, toto bude jízda! Naše pozvanie totižto prijal náš veľmi dobrý kamarát Škrupo. Škrupo je dj, hudobný producent, encyklopédia hip hopu, výborný spevák, chovateľ gekončíkov a extrémne vtipný človek. Užívajte s láskou!

Aj s videom sleduj tu ►►►